Dzięki nam zawsze oddychasz świeżym i czystym powietrzem
Wentylacja

Klimatyzacja
O FIRMIE

O WENTYLACJACH WIEMY WSZYSTKO!

Siedziba firmyFirma funkcjonuje z powodzeniem od ok. 30 lat na rynku lokalnym, została założona przez właściciela Stefana Żoka w 1981 roku! Swoją wiedzę i doświadczenie zawdzięczamy wieloletniej współpracy z projektantami przy wykonywaniu projektów systemów wentylacyjnych a rzetelność, solidność oraz terminowość jest dla nas priorytetem.

W ciągu wielu lat nabyliśmy doświadczenie pracując na różnych obiektach i z rozmaitymi klientami. Nasze produkty mają zastosowanie we wszystkich gałęziach budownictwa zarówno w budownictwie przemysłowym jak i indywidualnym. Trzydziestoletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam wypracować oraz zagwarantować sprawdzone i najkorzystniejsze rozwiązania dla klienta.

Do dnia dzisiejszego nasze urządzenia funkcjonują w setkach domów jednorodzinnych oraz w kilkuset dużych obiektach na terenie kraju. Produkowane i montowane przez nas wentylacje ze względu na swoją indywidualność i doskonałe parametry cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą »

Współpracujemy m.in. z firmami:
Więcej w dziale Współpraca »
DOSPEL
KARPOL
SMAY
BLACHY PRUSZYŃSKI
ROCKWOLL

WENTYLACJA - KLIMATYZACJA Stefan Żok, Gorzów Wlkp., ul.ks.Piotra Ściegiennego 9, Tel. +48 601 74 73 76, e-mail: sprzedaz@zokwent.pl